Padişahbet Dog House Oyunu İnceleme

Padişahbet’in sunduğu kaliteli oyunlar arasında en sevilen oyunlardan biri olan Dog House kazandırmaya devam ediyor. Padişahbet Dog House oyunu, beş makaralı ve üç sıralı oluşan, 20 sabit ödeme çizgisi üzerinde oynanabilen oldukça basit bir video slottur. Cep telefonunuzda ya da bilgisayarda, dönüş başına sadece 0,20 ila 100 jeton karşılığında kolayca oynayabilirsiniz.

Padişahbet Dog House Oyunu Nedir?

Padişahbet Dog House oyunu, kolayca para kazanabileceğiniz bir video slot oyunudur. Tam beş makarası ve üç sırası vardır. Padişahbet Dog House oyunu adından da anlaşılacağı üzere köpeklere sahiptir. Tam dört sevimli köpek içeren bu oyunda bahsinizin 6,75 katına kadar değere sahip bir kemiği eve götürebilirsiniz.

Görüntü ve müzikleri ile oldukça eğlenceli bir slot oyunu olan Padişah Dog House oyununu oynarken her dönüşte bir ya da daha fazla çarpana ulaşırsınız. Böylece bütün çarpanlar birbirine eklenir ve maksimum kazanç çarpanı x9’a kadar ulaşabilir.

Padişahbet Dog House Oyununda Nasıl Kazanılır?

Padişahbet Dog House oyununda kazanmak istiyorsanız, birkaç seçeneğiniz mevcuttur. İlk olarak bütçenizi kapsayacak bonusu satın alarak kazanabilirsiniz. Ayrıca direkt olarak mükemmel bir spin bedeli ile oyunda kullanacağınız spinler içerisinde scater bulmanız gerekiyor. Oyun free spin olduğu için bonus kısmında hediye olarak 3 scater bileşeninde hediye spin alacaksınız.

  • Spin Yağmuru: 3 Scater ve 15 Bedava Çevirme (Free Spin)
  • Yapışkan Wild: 3 Scater ve 7 Bedava Çevirme (Free Spin)

Çok nadir de olsa oyun, zaman zaman 4 scater da verebilir. Bu durum yaşanırsa yapışkan wild oyununda sahip olacağınız free spin miktarı 15 olacaktır. Bonus özelliğini tetiklemek istiyorsanız tek bir dönüşte bir, iki ya da üç adet pençe bulmanız gerekiyor. Bu gerçekleştiğinde Rottweiler sizi 3×3 formatındaki farklı bir makara setini döndüreceğiniz köpek evine götürecek.

PadişahBet Anlık Casino Kayıp Bonusu incelemesine de erişim sağlayabilirsiniz.

Padişahbet ile bütün oyunlarda olduğu gibi Dog House’da da kazanmanın tadı bir başka. Ayrıca çeşitli bonus imkânları ile kazancınızı katlayabilirsiniz! Güvenli bahsin adresi olan Padişahbet ile hem zorlanmadan hem de eğlenerek para kazanmanız mümkün.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*