Padişahbet Aztec Powernudge Oyunu

Padişahbet Aztec Powernudge oyunu, Pragmatic Play’in son dönemde ortaya koyduğu en dikkat çekici alternatiflerden biridir. 6×5 ızgara üzerinde oynanan, parlayan taşlarla süslenmiş bu oyun, Powernudge özelliğinin yanı sıra her yerde ödeme mekaniği sunmasıyla da dikkat çeker. 

Padişahbet Aztec Powernudge Oyunu Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Aztec Powernudge oyununda başarılı olmak için makaraların herhangi bir yerinde sekiz ya da daha fazla sembolün görünmesi gerekir. 100x’e kadar değere sahip rastgele elmas çarpanları mevcuttur. Yanı sıra bonus oyununda 1000x’e dek uzanan oranlara ulaşma olasılığıyla da beğenileri kazanır. 

Padişahbet Aztec Powernudge hakkında bilinmesi gereken temel özellikler şu şekildedir: 

  • Powenudge özelliği, bu oyunu özel kılan detayların başında gelir. Kazanan sembollerin bulunduğu tüm makaraların yenilerini çıkarmak için bir konum aşağı hareket ettiği bu seçenekte çarpanlar ve kazançlar, metre cinsinden toplanır. 
  • Oyuncular, aynı çizgide dört ile sekiz dağılım sembolü toplayarak 15-35 adet Freespin kazanabilir. 
  • Bonus turunda çarpanlar rastgele 1000x, 500x ya da 250x değerlerine ulaşabilir. Tek bir dönüşteki üç scatter, beş ek bedava dönüş kazandırır. 

Pragmatic Play, sürükleyici oyun deneyimleri sağlama konusunda ne kadar kararlı olduğunu piyasaya sürdüğü Aztec Powernudge oyunuyla da belli eder. Popüler Powernudge mekaniğini büyük çarpanlarla birleştirerek onu oyuncular için heyecan verici bir deneyim haline getirir. Padişahbet, bu oyuna özel çeşitli promosyonlar sunarak üyelerinin işini kolaylaştırır.

Oyunla alakalı herhangi bir problem yaşarsanız Padişahbet Canlı Destek Hattı üzerinden yardım alabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*