Padişahbet Padişah Tahmin Bölümü

Padişahbet padişah tahmin bölümü yaklaşan maçların maç sonu skorlarını doğru tahmin ederek puan kazanma etkinliğinin yer aldığı bir bölümdür. Kazandığınız puanlar sayesinde sıralamaya girip belirlenen ödül havuzundan pay sahibi olabilirsiniz. Padişah Tahmin, belirli bir zaman dilimindeki turlar üzerinden oynanır ve her turda en az 2 maç bulunur. Tur, maçların başlangıç saatlerine kadar aktif kalır.

Padişahbet padişah tahmin bölümü içinde tahmin yapabilmek için hesabınızın doğrulanmış olması gerekmektedir. Ayrıca belirlenen tur haftasında herhangi bir yatırım yöntemiyle en az 100₺ tutarında bir yatırımınızın olması gerekmektedir.

Padişahbet Dog House oyunu incelemesine de ulaşabilirsiniz.

Padişah Tahmin Etkinliğine Nasıl Katılım Sağlanır?

Katılım şartlarını sağlayan kullanıcılar, ana menü üzerinden Padişah Tahmin alanına tıklayarak mevcut turdaki tahminlerini yapabilirler. Tahminlerini yaptıktan sonra “Katıl” butonuna tıklayarak tahminlerini sisteme kaydedebilirler. Bahisseverler tur içerisinde, ilk maçın başlama saatinden 5 dakika öncesine kadar tahminlerini yapma veya düzenleme imkanına sahiptirler. Tahmin ile ilgili bilinmesi gerekenleri şöyle sıralayabiliriz:

  • Tur içerisindeki ilk maç başladığında, tahminler otomatik olarak kapatılacaktır, bu nedenle bu tarihten sonra tahmin yapmak mümkün olmayacaktır.
  • Belirlenen turdaki tüm karşılaşmalar tamamlandığında, liderlik tablosundaki sıralama belirlenir ve ödül havuzu, liderlik tablosundaki üyelere dağıtılır.
  • Padişah Tahmin size heyecan verici bir tahmin deneyimi sunar ve doğru tahminlerinizle ödüller kazanma şansını yakalarsınız.
  • Futbol alanında minimum 2 seçim ve 1.60 orandan kullanabilirsiniz.

Kazanılan ödüller belirlenen turların sonuçlanması ardından 3 iş günü içerisinde hesabınıza aktarılmaktadır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*